Zestaw prysznicowy podtynkowy – dlaczego warto go wybrać?

Zestaw prysznicowy podtynkowy – dlaczego warto go wybrać?

Wyłączono przez

Każdy element przestrzeni łazienkowej musi być dobrze przemyślany, aby oferować komfort i praktyczność, tak jak zestaw prysznicowy. Decydując się na remont łazienki w swoim domu, być może przystępując do wymiany kabiny prysznicowej okazuje się, że konieczna jest jej całkowita renowacja. Dlatego też warto wiedzieć, że to pomieszczenie musi oferować nie tylko funkcjonalność, ale przede wszystkim relaks i harmonię.

 

Jakie zestawy prysznicowe są popularne na rynku – przeczytaj przed zakupem

Zestaw prysznicowy można podzielić na baterie natynkowe i podtynkowe. Aby uzyskać efekt estetyczny w łazience, wiele rodzin wybiera obecnie prysznica podtynkowego, gdzie bateria prysznica jest ukryta. Prysznic ten można w pełni zintegrować ze ścianą i wykorzystać jako dekorację mieszkania. System prysznicowy ma różne sposoby montażu.

Część sterująca (cewka) ukrytego prysznica musi być umieszczona w ścianie i podłączona do rury wlotowej ciepłej i zimnej wody. Do ściany przymocowany jest również wąż odprowadzający wodę pod prysznic. Panel sterowania i deszczownica nie są zbyteczne na ścianie, co może sprawić, że ściana będzie wyglądać schludnie. Głowica prysznicowa jest opcjonalna i dostępne są różne głowice prysznicowe o dużym kalibrze. Po zamontowaniu baterii prysznicowej z deszczownicą na ścianie pozostaje dużo wolnego miejsca. Dodatkowo jest wizualnie prosty i elegancki.

Czym cechuje się zestaw prysznicowy podtynkowy? – wyjaśniamy

Zestawy prysznicowe podtynkowe są bardzo popularne, zwłaszcza w nowoczesnych łazienkach lub małych pomieszczeniach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Dzięki zaworom i systemowi rur ukrytym pod płytkami, podtynkowa bateria prysznicowa jest idealna do łazienek o minimalistycznej estetyce oraz do każdej łazienki, w której dominuje prostota i spokój.

Są również idealne, jeśli masz małą łazienkę i chcesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Dzięki zestawowi prysznicowemu podtynkowemu możesz optymalnie wykorzystać przestrzeń. I jednocześnie cieszyć z pełnej funkcjonalności.

  Płytki łazienkowe podłogowe czarno białe - Stylowa rewolucja twojej łazienki

Dzisiaj coraz więcej osób chce, aby do każdego pomieszczenia w domu były meble, które nie tylko odzwierciedlają określony styl, który ich interesuje, ale także są w stanie zapewnić poczucie uroku i elegancji. Zgodnie z tą wartością firmy tworzą coraz bardziej oryginalne produkty, aby sprostać różnym potrzebom klientów. Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie właśnie zestaw prysznicowy z deszczownicą lub zestawów prysznicowych podtynkowych.